ons team

vestio team

Directie

Ed Somers
Ed Somers
Gedelegeerd Bestuurder
Stefan Vangronsveld
Stefan Vangronsveld
Gedelegeerd Bestuurder
Chantal Plancke
Chantal Plancke
Algemeen en Financieel Manager

Medewerkers Projectontwikkeling

Evy Fourier
Evy Fourier
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail evy@vestio.com
Sara Jadoulle
Sara Jadoulle
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail sara@vestio.com
Lisbeth Vangronsveld
Lisbeth Vangronsveld
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
Management Assistant
Alex Michils
Alex Michils
Commercieel Medewerker
PROJECTONTWIKKELING
CONSULTANT

Medewerkers Makelaardij

Luc Hermans
Luc Hermans
Commercieel Manager Makelaardij
Gsm +32 (0) 473 79 29 30
E-mail luc@vestio.com
Hasselt, Bilzen, Diepenbeek, Kortessem,
Hoeselt, Riemst, Zutendaal, Voeren
Anouk Barbe
Anouk Barbe
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 76 03 82
E-mail anouk@vestio.com
Bilzen
Ellen Claesen
Ellen Claesen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 20 35 69
E-mail ellen@vestio.com
Hasselt, Heusden-
Zolder, Zonhoven
Maarten Delbroek
Maarten Delbroek
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 471 03 48 04
E-mail maarten@vestio.com
Genk, As, Opglabbeek, Houthalen-
Helchteren, Zonhoven, Peer, Meeuwen-
Gruitrode, Dilsen-Stokkem en Bocholt
Willem Janssen
Willem Janssen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 75 70 04
E-mail willem@vestio.com
Maasmechelen, Lanaken
Sven Vanholst
Sven Vanholst
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 499 16 57 11
E-mail sven@vestio.com
Diest, Halen, Herk-de-Stad, Kermt, Lummen, Spalbeek
StÚphanie Odeurs
StÚphanie Odeurs
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 474 73 64 84
E-mail stephanie@vestio.com
Hasselt, Alken, Wellen
ValÚrie Leroi
ValÚrie Leroi
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 492 91 39 60
E-mail valerie@vestio.com
Hasselt

Projectleiders en calculator

Marc Vriamont
Marc Vriamont
Projectleider Co÷rdinatie
Patrick De Kort
Patrick De Kort
Projectleider
Mario Bogaerts
Mario Bogaerts
Projectleider
Willem Janssen
Willem Janssen
Projectleider
Marc Jeuris
Marc Jeuris
Calculator

Accountants en Financieel Medewerkers

Robby Cich
Robby Cich
Accountant en Financieel
Medewerker
Co÷rdinatie