ons team

Directie

Ed Somers
Ed Somers
Gedelegeerd Bestuurder
Stefan Vangronsveld
Stefan Vangronsveld
Gedelegeerd Bestuurder
Chantal Plancke
Chantal Plancke
Algemeen en Financieel Manager

Medewerkers Projectontwikkeling

Evy Fourier
Evy Fourier
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail evy@vestio.com
Sara Jadoulle
Sara Jadoulle
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail sara@vestio.com
Kimberly Vanheers
Kimberly Vanheers
Commercieel Medewerker
Backoffice
E-mail kimberly@vestio.com

Medewerkers Makelaardij

Luc Hermans
Luc Hermans
Commercieel Manager Makelaardij
Gsm +32 (0) 473 79 29 30
E-mail luc@vestio.com
Bilzen, Diepenbeek, Hoeselt,
Riemst, Zutendaal, Voeren,
Hasselt (Retail), Kortessem
Anouk Barbe
Anouk Barbe
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 76 03 82
E-mail anouk@vestio.com
Bilzen
Maarten Delbroek
Maarten Delbroek
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 471 03 48 04
E-mail maarten@vestio.com
Genk, As, Oudsbergen, Bree
Houthalen-Helchteren, Maaseik en Kinrooi
Willem Janssen
Willem Janssen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 75 70 04
E-mail willem@vestio.com
Maasmechelen, Lanaken, Dilsen-Stokkem
Stéphanie Odeurs
Stéphanie Odeurs
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 474 73 64 84
E-mail stephanie@vestio.com
Hasselt, Alken, Wellen
Sarah Nivelle
Sarah Nivelle
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 470 51 13 40
E-mail sarahnivelle@vestio.com
Tongeren, Heers, Herstappe, Gingelom, Sint-Truiden, Nieuwerkeren, Borgloon, Geetbets, Landen, Linter en Zoutleeuw.
Nicky Schops
Nicky Schops
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 36 37 54
E-mail nicky@vestio.com
Pelt, Lommel, Hechtel-Eksel, Ham, Hamont-Achel, Leopoldsburg, Tessenderlo, Bocholt en Peer
Sam Beckers
Sam Beckers
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 88 03 34
E-mail sam@vestio.com
Hasselt, Kermt, Lummen, Spalbeek, Diest
Sanne Claesen
Sanne Claesen
Commercieel Medewerker
Backoffice
E-mail sanne@vestio.com
Tim Voigt
Tim Voigt
Commercieel Medewerker
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 472 56 01 49
E-mail tim@vestio.com
Hasselt

Projectleiders

Serge Bosmans
Serge Bosmans
Technisch directeur
Marc Vriamont
Marc Vriamont
Projectleider Coördinatie
Koen Janssen
Koen Janssen
Projectontwikkelaar
Project Manager
Yves Venken
Yves Venken
Projectleider
Aramis Merckx
Aramis Merckx
Assistent Projectleider

Accountants en Financieel Medewerkers

Jonas Nelis
Jonas Nelis
Financieel Medewerker,
Finance en Accounting
Jan Ceulemans
Jan Ceulemans
Financieel medewerker accounting